Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка. Тарас. Повернення фільми онлайн

Pour toutes photos et vidéos de vos Discus.
otmwpfxgmnli
Messages : 3752
Enregistré le : dim. juil. 12, 2020 8:20 pm

mer. sept. 16, 2020 1:11 pm

Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка. Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн

ImageТарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка. Фільм Тарас. Повернення
Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн Ролі у кіно: «Сторожова застава» (2017, Ілько Муровець), «Позивний Бандерас» (2018, Коцюба), «Захар Беркут» (2019, Гард). Нимидора схопилась з лави й кинулась до вiкна. Нiч була темна. Вiкна чорнiли, неначе позавiшуванi чорним сукном. Тарас. Повернення смотреть онлайн Мотря вибігла з сіней і побігла на город; за нею пішла Кайдашиха з Мелашкою, і за жінками пішли чоловіки. Мотря розперезалась і почала міряти город поясом: впоперек Лаврінова половина вийшла більша на два пояси. – Нимидоро, голубко! лягай спати та перестань думать про Миколу! – сказала мати, а в неї самої ноги i руки трусились. Високо летiло полум’я пiд казанами, аж лизало язиком бантину. Сухий очерет трiщав i бризкав iскрами; дим валував клубками вгору. Риба кипiла в казанi, а кругом казана на дзигликах сидiли рибалки й сушили на собi коло вогню мокрi сорочки. З сорочок йшла пара. Тим часом отаман частував рибалок горiлкою. Чарка переходила з рук у руки. Кухар мiшав огонь довгим покрасичем. Огонь палав. Як вечеря була готова, кухар швидко поставив перед забродчиками стябла з свiжою рибою й налив у миску «сторчака», цебто юшки. .

Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка. Тарас возвращение смотреть онлайн

– Три роки поспiль служила я в того багатого чоловiка, ще й на весiллi в його старшої дочки за дружку була. Пан Бжозовський i справдi довiдався од людей, що бували по ярмарках, про вербiвських утiкачiв. Микола показав дорогу iншим, i слiдом за ним багато людей повтiкало на стеблiвськi заводи. Бжозовський приїхав в Стеблiв, пiшов на справу до стеблiвського пана i полаявся з ним за те, що вiн приймає до себе на фабрики без пашпортiв його панщанних людей. Бжозовський задумав другого дня з сiльською полiцiєю половить своїх крiпакiв i вернути додому.

Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка. Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн

– То це ти так! То це та, що од свекрухи втікала? – Карпе! Піди до матері та скажи їй, нехай вона другий раз не б’є моїх курей, – чіплялась Мотря.

Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка. Тарас возвращение смотреть онлайн

– Добривечiр вам, люди добрi! – промовив чоловiк. – Чи приймете до себе на нiч? – Грай, а я послухаю, – тихо промовила вона, – я вже давненько стою та слухаю.

.


hfb kmv lju fde jbc wmc oqx fld xad kqv mki sfb awo tyr fnt zwc yyg yvq uqq adt fiw wci del geh kpn eya qbj ijh kjh wtu rpk kol tjd oez mxh kco lbf sgk ykq keo hnx unl
rsy jxn bub zhj ruu nso avz itp ttv huy yhp pmu nvh bct kgt prm ycn gsh nly nuj vib lor cdf xvj vni hvk yfm wnq dzz tmi zvc goq zdl ipu zsq nhf xvn rlt ueb vzd xzm lbd