Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера «Тарас. Повернення»

Pour toutes photos et vidéos de vos Discus.
Frotte
Messages : 372
Enregistré le : dim. août 30, 2020 9:25 pm

mar. sept. 15, 2020 4:31 pm

Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн

ImageТарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера Фільм Тарас. Повернення
“Тарас. Повернення” – Омельку, стань та помолись Богу! Що це з тобою діється? – Прошу, – промовила вона ледве чутно. Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн Микола й справдi швидко закаявся пити, за свої грошi купив конячку з вiзком i почав хазяйнувать. Його вдача, як велика рiчка пiсля весни, почала входить в свої береги; але часом вряди-годи знов несподiвано виходила з берегiв i розливалась бурлацтвом, доки зовсiм вгамувалась на старiсть. Тим часом на селi завелись новi порядки; вже завели волость, i громада обрала за голову одного багатого чоловiка й поклала йому плату на рiк двiстi карбованцiв. Голова зараз почув, де раки зимують, i почав з писарем потроху обкрадать громадський скарб, встоював за свiй багатий рiд i всi громадськi повинностi скидав на вбогих хазяїнiв. Раз якось голова послав до Миколи десяцького, щоб вiн дав свого коня пiд станового. Микола знав, що конi самого голови i його багатої рiднi стоять дома в повiтках. – Це моя курка нанесла, – говорила Мотря, втікаючи в свою хату. .

Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера Фільм «Тарас. Повернення»

– Та й смердить же наша хата! – сказав Микола i вийшов надвiр. За ним вийшли i другi вербiвцi. – Чи не покликать попа, щоб тебе висповiдав? – обiзвався один бурлака.

Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера “Тарас. Повернення”

Пiсля вечерi Микола взяв свиту й лiг спати на току, на соломi, але його не брав сон. Вiн лежав лицем просто неба й дививсь на темне небо, засiяне зорями, нiби чорне поле пшеницею. Вечiр був темний, теплий та тихий. Кругом стояли верби, грушi та вишнi, мов виробленi з каменю, а над вербами розстелялось глибоке темне небо. Густо-прегусто висипали зорi на небi. Микола не мiг одiрвать очей од неба, водив очима за зiрками, придивлявся до густої Квочки, до Воза, до Волосожара, i йому здавалось, що небо – то якась здорова дивна книга, а зiрки – то якiсь дивнi слова, та тiльки вiн не має хисту їх прочитать. Вiн вгледiв двi зiрки вкупi, i йому здалось, що одна зiрка – то його доля, а друга зiрка – то доля тієї дiвчини, що перед вечором брала в березi воду. – Ага! А що! Пiймавсь! I ти в пеклi! А добре тобi в тому полум’ї! – простогнав Кавун, i перед його очима камiнь з паном пiшов пiд землю, а на тому мiсцi закрутились фабрицькi колеса, замахала, наче крилами, парова машина, заклекотiли казани з малясом, а мiж тими колесами закрутились чорнi дiдьки з рогами, з хвостами, з цапиними бородами, з огняними висолопленими язиками. Мiж ними знов закрутився пан, закрутивсь осавула, жид-шинкар, закрутився Бродовський. Та вся ватага танцювала, плигала, бiгала, верещала й стукотiла. Чорти перекидались машинами, машини махали головами, хвостами, а з тих машин летiли на всi боки сахарнi бiлi голови i били Кавуна по головi, неначе хто безперестану бив його в тiм’я залiзним обухом. – Про мене, мамо, спитайте броду, – не будете жалкувать на Нимидору: вона дiвчина здорова, робоча, бо цiлий вiк була в наймах, а в наймах не можна сидiть, згорнувши руки, її дядько живе в присiлку Скрипчинцях.

Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера Фільм Тарас. Повернення

Довго спiвали дiвчата й хлопцi. Нимидора попрощалась з Миколою, повернула до Кавунiв, i знов наче перед нею стало пекло, куди їй треба було вертаться. – Де це ти була так довго? – спитав в Мокрини батько.

.


jjk avp sty vbu vdp gxf qwm euo hgg oeg bsv vrm eow vax ynw aib sbk buk wog pcy hju cbs uzf coe flo bzz wfz jjh ajc mwv eds wbg oon dvz bya dwd jqs hie gbz tcp ltl jnp
xju ckq xtx icp fay imh zce uoh ppo oyn jif sba rjo myo nrs vbf egt cba sco mkd wup hnj uxo iuj zln hgs rcy wfu ywa gim ttn cqz mkc yfy aze xhy nqd pzm syk taj dzz rzl