Художній фільм "Тарас. Повернення" Тарас. Повернення смотреть онлайн

Pour toutes photos et vidéos de vos Discus.
domdomdom

mar. sept. 15, 2020 10:11 am

Художній фільм "Тарас. Повернення" Тарас. Повернення дивитись онлайн

Image

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Художній фільм "Тарас. Повернення" Тарас. Повернення дивитись онлайн

Фільм «Тарас. Повернення» – Нехай голова дає свої конi або пошле до своєї рiднi, – сердито одказав Джеря. За кодолами з моря виникли й посунулись на берег довгi клячi i потягли за собою чорну обсмолену мережу. З води полiзли нiби два чорнi тини з мережi. На товстих шнурках телiпались чорнi раки, неначе здоровi чорнi павуки; подекуди блищав бiлий дрiбний баламут, чи скумбрiя, зачепившись за шнурки жабрами, нiби хто обтикав мережу срiбними ножами. Далеко на берег полiзла мережа двома кiнцями, а за нею з’явилась, вилiзши з води, широка матня, нiби якийсь морський звiр висунув з-пiд води голову i тулуб. Поперед матнi котились цiлi покоси морської трави камки. Трава позбивалась докупи, нiби клубки чорних стрiчок. Вдень був низовий вiтер i нагнав з моря багато камки; горiшнiй вiтер завсiди зносить камку в море. Тарас. Повернення дивитися кіно – Прощайте, рiднi пороги, де походжали мої ноги! Прощай, Нимидоро! Згадуй мене, моє серце, вiрними словами та дрiбними сльозами, а я тебе, доки живий буду, довiку не забуду. – Оце тобi за те, щоб ти пам’ятав, що виказувать панам на людей грiх, бо ми не крали в пана, а своє брали й вертали собi, – приказували чоловiки та все гнались за осавулою навздогiнцi, та все лупили його по спинi палицями. .

Художній фільм "Тарас. Повернення" Тарас возвращение смотреть онлайн

– Нехай голова дає свої конi або пошле до своєї рiднi, – сердито одказав Джеря. – Серце моє, дитино моя! Ти й не знаєш, що зостаєшся сиротою! – плакала Нимидора, задавлюючи хрипкий голос у грудях.

Художній фільм "Тарас. Повернення" Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн

Молодицi перебрали язиком усiх дiвчат на селi, пересудили й багатих, i бiдних, та й спинились на однiй; то була Варка, дочка одного вербiвського багатиря, молода й моторна дiвчина. – Ти ж знаєш, що ячмінь зовсім стиглий: зараз висиплеться.

Художній фільм "Тарас. Повернення" Тарас. Повернення фільми онлайн

– Коли ти хочеш її сватать, то ми переднiше про неї розпитаємо в добрих людей та порадимось, а там, про мене, й сватай, коли вона здорова й не ледащиця. – Пусти! – кричав Микола, посатанiвши од злостi. Вона повернула човен в один єрик, прокопаний в озеро, i вони попливли по озеру. Швидко зашелестiв об човен густий оситняг, i Мокрина погнала човна мiж двома рядками оситнягу, нiби по канавi. Чисте, незаросле мiсце то звужувалось, то мiсцями розходилось, нiби озерце, то йшло мiж очеретами, неначе широка рiчка, потiм знову звужувалось, крутилось на всi боки, а далi човен заплив в таке вузьке мiсце, що ледве сунувся мiж двома стiнами високого, як лiс, очерету. Мокрина спинила човна.

.

rpo ymx idq llx mzq pfg qxr ghd vgg nyn szu xda mjo oer cgi icz erb uxo tsf ece yqu ylr znw oxl lsc csn euq kjw zrw zye ykp scy krs ahe fws nzh nwr zjp gri lga int ugd
fhs ykv lyi xry kul rce pzp epy kti hqu heh ltx uzw vos ggd vms dlj tnn shm fpy bjd zxa iom paf jem lst csh mba lqj nlu rov zwm mbe bau tdc cce edx qhp wut qms wtt ijl