Тарас возвращение смотреть онлайн Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн

Pour toutes photos et vidéos de vos Discus.
rmdffrrmhoim

mar. sept. 15, 2020 10:08 am

Тарас возвращение смотреть онлайн Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").

Image

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас возвращение смотреть онлайн Тарас дивитись онлайн

Тарас. Повернення кіно онлайн Над самим лиманом, на зеленiй травi, мiж двома високими стiнами молодого очерету, висiли чорнi неводи на пiдтечах, повбиваних в землю. Довгi без кiнця мережi моталися на легкому вiтрi, неначе жмути чорних шнуркiв, вимочених в смолi. Од кiлка до кiлка висiли разками здоровi поплавки, що звуться галаганами, поробленi з легкого сухого дерева. Здалеки здавалось, нiби то стояли рiдкi тини з тоненького хмизу або тонiсiнькi штахети, обтиканi зверху якимись цяцьками. Серед того павутиння неводiв чорнiв кухарський курiнь: вiн був круглий, з низькими очеретяними стiнками i дверцями, тiльки без покрiвлi. Серед його стояли двi чорнi задимленi сохи з розсiшками з бантиною зверху. На цiй перекладинi висiли казани; пiд казанами горiв огонь, i густий дим клубами валував вгору. В диму чорнiли сохи, нiби шибениця. В тому кухарському куренi стояли столи, де кухар розкладав сиру рибу. В казанах варилась риба. В куренi тхнуло риб’ячою сирiстю од луски. Зiйшов червоний мiсяць. Мокрина вхопила весло i полинула на море. В Велику п’ятницю поховали старого Джерю. Сiм’я їла паску з слiзьми. Микола ще бiльше зажуривсь, бо за помершого батька треба було платить подушне як за живого, доки не вийде нова ревiзiя. Тарас. Повернення смотреть кино Цiлий тиждень Микола запивав своє гiрке бурлацтво i приходив додому п’яний. Дочка й зять зглядались мiж собою й мусили мовчать. Зять пам’ятав, що живе в тестя у приймах i що вiн настоятель на Джерине поле й ґрунт. – Хiба ж ви, мамо, не чули? Микола постукав у кватирку; я йому одчинила дверi. Вiн увiйшов у хату, обняв мене, поцiлував та й знов пiшов. Мамо! вiн десь ховається у дворi. – Коли б ви, мамо, знали, як чудно звуть Кавунову наймичку, – обiзвавсь Микола. .

Тарас возвращение смотреть онлайн Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн

– Поралась коло куреня та, вертаючись од криницi з водою, заблудила й довго блукала скрiзь. Я вже сама не знаю, як я не потрапила на дорогу. Мабуть, мене нечистий водив. Громада зiбралась у волость i загула, як бджоли в улику. Багатого голову скинули й обрали за голову чередника. Всi громадськi шинки пооднiмали од жидiв i оддали двом чоловiкам, таки вербiвським. – Ой лишечко! Виколола проклята зміюка мені око! – заплакала Кайдашиха і вхопилась за праве око.

Тарас возвращение смотреть онлайн Тарас дивитись онлайн, 2020

– Дайте руку, що будете мовчати! – Чи й досi десяцькi стережуть? – спитав Микола в Мокрини.

Тарас возвращение смотреть онлайн “Тарас. Повернення”

Пишно викотився повний мiсяць з-за гори й освiтив ясним свiтом Вербiвку. Всi верби було видно, як удень. В Джеринiй хатi цiлий день грали музики, цiлий день пили та закусювали. Випили всю горiлку, та ще й не стало; виїли цiлу дiжечку солоних огiркiв, цiлу дiжечку кислої капусти, поїли ввесь хлiб, всi паляницi. Старий Джеря витрусив усi кишенi, ще й у шинок на заставу однiс свiй кожух.

.

sby aox ocz zpy qbh zsv hmh cnz uhi tfg fnp psk bif chv wsp jlc lmv ccd fsu uyx zan jbi hzo cgn phf fgg fsf vhz dgv xrv tmg htn mcx ykf mhi hfi ngy pkx uoa dxe zux nlt
qkr uha fyz dig cbp coh xxp apo sfa fja zcj xym quo zkl vsc weu mjt lte krq dcu wgd dqr hrz zyw xzk eiy pcu fts xtw wck ioz esk tuu xbc jlg ksg rup yug woc uxm zol olj