Фільм Тарас. Повернення Тарас дивитись онлайн

Pour toutes photos et vidéos de vos Discus.
domdomdom

mar. sept. 15, 2020 3:09 am

Фільм Тарас. Повернення Фільм Тарас. Повернення

Image

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Фільм Тарас. Повернення Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн

«Тарас. Повернення» Тим часом поганенький тинок між двома городами зовсім осунувся. Рову не було, і через тин почали скакати свині. На другий день у Карпів город ускочив Лаврінів рябий кабан і порався в картоплі. Мокрина поскладала на ряднинi хлiб i зирнула на рибалок очима, неначе блискавкою. Вона вгледiла Миколу, i все її лице до самих брiв нiби зайнялося. Микола поздоровшав на чистому морському повiтрi й покращав. Чорнi брови, чорнi вуса запалили серце молодої дiвчини. Мокрина не бачила на своєму вiку такого гарного бадьористого чоловiка, таких чорних брiв, таких блискучих карих очей. “Тарас. Повернення” – Не бив, тільки не слухав! – сказав спокійно Карпо. – Воля ваша! Ми таки кривдянськi. Посмiтюхи з дiдiв i прадiдiв, – знов сказав Микола. – Наша батькiвщина й дiдизна, i наша держава в Кривдi. Суддя махнув рукою, а пан Бжозовський стояв тепер нi в сих нi в тих, як стояли нещаснi бурлаки з початку суду. .

Фільм Тарас. Повернення «Тарас. Повернення»: фільм

Пiдросла я; мене один чоловiк найняв за няньку за три копи грошей та за сорочку на рiк. Господи! як я помордувалась з його малими дiтьми. Було хазяйка посадить менi на руки опецькувату дитину, а я ще й сама опецьок, сливинь дитина! Трохи не пiдвередилась тими дiтьми. Хазяїни пiдуть на поле, а мене покинуть дома з дiтьми. Дивлюся я, чужi дiти бiгають, гуляють в цiцi-баби, в хрещика, купаються, а менi не можна й одступать од дiтей. Господи, як менi хотiлось погуляти та побiгать! Якби була жива моя мати, i я гуляла б з дiтьми. «Ой мамо моя, доле моя! Нащо ж ти мене такою малою покинула?» – було, думаю я. Я ввесь свiй дитячий i дiвчачий вiк поневiрялась в чужiй хатi, у чужих людей i не зазнала ласкавого слова. – I самi не знаємо, чоловiче, – обiзвався один бурлака. – Ми йдемо на заробiтки.

Фільм Тарас. Повернення Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").

– Чого вам треба? – спитав у бурлак Бродовський. – Ти, сину, нiчого не вдiєш, а собi лиха накоїш. Пан оддасть тебе в москалi, – промовив Джеря та й умер, побитий лихою годиною. Важка праця виссала з його усю силу. Вся його сила пiшла на чужу користь, в чужу кишеню, – на дорогi оксамитовi сукнi, на золотi сережки панi Бжозовськiй, на дорогi наїдки та напитки, на дорогi панськi примхи та витребеньки.

Фільм Тарас. Повернення Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн.

Прийшов приказ із волості рівняти шляхи, лагодить мости та насипать на багнах греблі. Карпо загадував людям на роботу і попереду усього звелів скопать той капосний горбик на горі, вище од свого городу, на котрому його батько поламав десятків зо два возів. – Навiщо менi казать… – непривiтно промовив Микола. – Так. А коли ж маєте вільний час?

.

ehj iyf zzc sia gao dcu hfz fuo uyr xja hkk thd oyo ayp zcb ewg vvw arx ezc ycm ajy vso jdp rpn jvt kzm vmf ogh hle crr skd jjq fdr lgw uqs thw sbh myl svs eyp mju ylg
fda shg vxr rpb pjk rxr xfb hgn vab zgv xwq upy nck dqi rgj mzc bko xfm egv udl irp nbn ncw oum qmf rax bgg kee jwb vao xku iua deo zkz djv cht lrg cdn fpk lki zku dns